Interesante

Availability: In Stock

Makine qethese per meshkujt VBENZ

L1,990,00

Përshkrim

👉Makine qethese per meshkujt VBENZ
😍Nuk eshte me e nevojshme qe te shkoni
tek berberi kur mund te stiloni mjekren edhe floket tuaj fal kesaj makine qethese
Zgjidhje perfekte dhe teper komode fal makines VGR qe ju ofron nje shpejtesi te madhe
☺ Me nje material cilesore qe nuk ndryshket edhe nuk krijon irritim ose skuqje ne lekuren tuaj
〽Pershtatet me konturet e fytyres se meshkujve
Mund ta pastroni shume lehte dhe ta perdorni shume thjeshte

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makine qethese per meshkujt VBENZ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makine qethese per meshkujt VBENZ L1,990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved