Interesante

Availability: In Stock

KORIGJUES PER SHTYLLEN KURRIZORE

L500,00

Përshkrim

Ju prezantojme me produktin me te ri ne fushen terapeutike te dhimbjeve te shtylles kurrizore.
Supprtin per shtyllen kurrizore , jua jep ky produkt i certifikuar dhe miratuar nga mbare mjeket ne bote
Ndihmon ne heqjen dhe eleminimin e dhimbjes se shtylles kurrizore, shpines etj.
Korrigjon kerrusjen gjate qendrimit ne pune, para kompjuterit, ne zyre , ne shtepi etj…
I pajisur me magnete te cilat lehtesojne dhimbjet, dhe ndihmon ne korrigjimin dhe qendrimin drejt.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KORIGJUES PER SHTYLLEN KURRIZORE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: KORIGJUES PER SHTYLLEN KURRIZORE L500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved