Interesante

Availability: In Stock

MBAJTESE QAFE ME NGROHJE TERMIKE

L400,00

Mbajtese qafe me ngrohje termike
Ky eshte produkt i rekomanduar 100% nga mjeku per te gjithe ata qe kane probleme me dhimbjet e qafes ( dhimbje te muskujve te qafes, dhimbjet cervikale, spondeliatroza etj)  Kjo mbajtese per qafen përdor teknologjinë e magnetit dhe turmalinës
Magnetët aktivizohen për terapi të nxehtë të thellë në 20 minuta

Përshkrim

Mbajtese qafe me ngrohje termike
Ky eshte produkt i rekomanduar 100% nga mjeku per te gjithe ata qe kane probleme me dhimbjet e qafes ( dhimbje te muskujve te qafes, dhimbjet cervikale, spondeliatroza etj)  Kjo mbajtese per qafen përdor teknologjinë e magnetit dhe turmalinës
Magnetët aktivizohen për terapi të nxehtë të thellë në 20 minuta
Nxehtësia natyrore përmirëson qarkullimin e gjakut në qetësimin e muskujve dhe nyjeve për shërim
E pershtatshme per te gjithe, sidomos per problemet e përbashkëta të lidhura me moshën, tensionin dhe inflamacionin
Mbajtesja synon të ndihmojë në forcimin e lëvizshmërisë, fleksibilitetin, gamën e lëvizjes dhe rikuperimin e muskujve
Ofron mbështetje të qëndrueshme
Një madhësi qe përshtatet per të gjithe ; afersisht 50cm e gjate 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MBAJTESE QAFE ME NGROHJE TERMIKE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: MBAJTESE QAFE ME NGROHJE TERMIKE L400,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved