Interesante

Availability: In Stock

TABELE STERVITESE

L1,200,00

Sistemi me inovativ i stervitjes me ngjyra te koduara , qe forcon dhe formon pjesen e siperme te trupi tuaj, e me konkretisht gjoks, shpatull, shpinen dhe tricepsin.
Llojet e ngjyrave , ndajne dhe kategorine e pjeses se trupit me te cilin do punoni….

Përshkrim

Sistemi me inovativ i stervitjes me ngjyra te koduara , qe forcon dhe formon pjesen e siperme te trupi tuaj, e me konkretisht gjoks, shpatull, shpinen dhe tricepsin.
Llojet e ngjyrave , ndajne dhe kategorine e pjeses se trupit me te cilin do punoni.
Me kete paisje, digjni kalori, beni nje stervitje te plote trupore dhe rrisni forcen e qendrueshmerine fizike te trupit.
Me ngjyren blu 🔵 beni ushtrime per gjoksin
Me ngjyren e kuqe dhe te verdhe 🟡🔴 beni ushtrime per shpatullat
Me jeshile 🟢 shpinen dhe triceps.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TABELE STERVITESE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: TABELE STERVITESE L1,200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved