Interesante

Availability: In Stock

JELEK SHPINE

L490,00

Përshkrim

🔥💥 DREJTUESE SHPINE E ÇERTIFIKUAR💥🔥
📍Jelek ortopedik, 100% i sigurt në rezultate!
Modeli më i ri i pranuar ndërkombtarisht.
📍Fuqia magnetike ndihmon në drejtimin sa më të drejtë të shpinës.
📍Unisex – Për burra dhe për gra .
📍12 magneta të vendosur në shpinë dhe në pjesën e mesit.
➡️ Parandalon deformimin e kurrizit
➡️ Lehtëson lodhjen e trupit dhe dhimbjet e shpinës dhe qafës.
Mbështetja e qëndrimit mbretëror
➡️ Përmirësoni qëndrimin tuaj dhe zvogëloni tendosjen e shpinës dhe qafës me këtë korrektor mbështetës të sjelljes
➡️ Projektuar për të lidhur palcën kurrizore dhe për të mbështetur shpinën tuaj të ulët, duke lehtësuar dhimbjen dhe duke ju ndihmuar të dukeni më të zbehtë
➡️ Ndihmon për të përmirësuar qarkullimin, lehtësimin e muskujve të lënduar dhe zvogëlimin e tendosjes së qafës dhe shpinës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “JELEK SHPINE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: JELEK SHPINE L490,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved