Interesante

Availability: In Stock

RRIPI MAGNETIK ME VET-NXEHJE

L1,000,00

Rripi Magnetik me Vete-nxehje

1. Zhduk dhimbjen
2. Cilesia me e larte
3. Magnetet ndihmojne ne permirsimin e qarkullimit te gjakut…

Përshkrim

Rripi Magnetik me Vete-nxehje

1. Zhduk dhimbjen
2. Cilesia me e larte
3. Magnetet ndihmojne ne permirsimin e qarkullimit te gjakut
4. Vjen duke e lehtesuar dhimbjen e shpines sepse redukton presionin
5.Pjesa shpinore qe eshte ne kontakt me rripin rri ne ngrohtesi ka aftesi vetenxehjeje
6. Nuk djersin sepse ka vrima ajrosese
7. Mban shpinen te rehatshme dhe te mbeshtetur fort per shkak te fortesave qe gjenden ne rrip
8. Strategjia e magneteve eshte qe te perqendrohen ne pjesen ku ka dhimbje me te madhe

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “RRIPI MAGNETIK ME VET-NXEHJE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: RRIPI MAGNETIK ME VET-NXEHJE L1,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved