Interesante

Availability: Out of Stock

PESHORE KUZHINE KENWOOD DS401

SKU: DS401

L3,500,00

PESHORE KUZHINE KENWOOD DS401
Me dizajn xham dhe prekje
Peshon nga 2g-8kg…

S’ka stok

Përshkrim

PESHORE KUZHINE KENWOOD DS401
Me dizajn xham dhe prekje
Peshon nga 2g-8kg
Praktike dhe komode per kuzhinen tuaj
Per te qene sa me korrekt dhe te sakte ne gatimet tuaja !!
Ngjyra: e bardhe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PESHORE KUZHINE KENWOOD DS401”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved