Interesante

Availability: Out of Stock

Hekur Haeger HG1242

L8,000,00

S’ka stok

Përshkrim

🌬Hekur me depozite Haeger
Hekur me depozite te madhe uji Haeger
🌬Pllaka qeramike Qe nuk ngjisin ne asnje lloj pelhure
🌬e shpejte dhe e sigurte
🌬Ekran dixhital nga ku mund te kontrolloni gjithcka
🌬Dizajn unik
🌬7 programe per presionin e avullit
🌬400g/min avull
🌬Gati ne vetem nje minute
🌬Sistem Antikalkare
🌬 Me sistem Vetepastrimi
🌬Me fikje automatike
🌬Anti rrjedhje
🌬Perfekt per hekurosje vertikale
🌬Me super fuqi 3000Watt

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hekur Haeger HG1242”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved