Interesante

Availability: In Stock

Grirese Perimesh chp61

Brands:

L3,800,00

Grirese per perime, fruta dhe fruta te thata. pa kete paisje asnje gjelle s’do te perfundonte sakte pa grire qepen, domaten apo perimet e tjera per 2 sekonda

Materiali: Plastik.

Fuqia: 500W.

Kapaciteti: 0.5 L.

Përshkrim

Grirese per fruta dhe perime. Vjen me kapacitet te enes 0.5 liter dhe 4 thika super te mprehta te cilat do te grin imet cdo perim per gatimin tuaj. Kjo grirese ka 2 nivele shpejtesie dhe ju jep mundesine te grini ne 2 shpejtesi.

Materiali: Plastik.

Fuqia: 500W.

Kapaciteti: 0.5 L.

Perdorimi: duhet te perdoret me pulse qe do te thote 10 sekonda pune 2,3 sekonda pushim pastaj prap 10 sekonda pune.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Grirese Perimesh chp61”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Grirese Perimesh chp61 L3,800,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved