Interesante

Availability: In Stock

PAJISJE PER TE MBYLLUR QESET HERMETIKISHT

L300,00

Përshkrim

Paisja me e vecante qe i shtohet artikujve te kuzhines, e cila ju ndihmon ne paketimin dhe mbylljen hermetike te qeseve me ushqimet tuaja, e per ti ruajtur ato me pas ne frigorifer
E thjeshte ne perdorim, dhe shume ekologjike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PAJISJE PER TE MBYLLUR QESET HERMETIKISHT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: PAJISJE PER TE MBYLLUR QESET HERMETIKISHT L300,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved