Interesante

Availability: In Stock

Frulator Dore (SK-1709)

Brands:

L1,500,00

Frulator dore per pergatitjen e supave kremoze, smoothie apo salca.
Vjen me 2 thika inox dhe fuqia 200W.

Përshkrim

Frulator dore per pergatitjen e supave kremoze, smoothie apo salca.
Vjen me 2 thika inox dhe fuqia 200W.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Frulator Dore (SK-1709)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Frulator Dore (SK-1709) L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved