Interesante

Availability: In Stock

Robot Kuzhine Chef XL

Brands:
SKU: KVL4100S

L44,000,00

Pergatitja e embelsirave apo te kripurave behet me pasion dhe dashuri kur perdorni paisjet e duhura ne kuzhine. Kenwood ofron robotin me kapacitet dhe fuqi te larte per diversitet gatimesh ne kuzhine.

Përshkrim

Robot Kenwood

Kodi: KVL4100S
Kapaciteti i Kazanit 6.7 liter.
Fuqia Motorrike 1200W
Shpejtesi variable ne disa nivele.
Roboti ne kuti vjen me 3 lloje te ndryshme elikash ku secila ka perdorim te vecante.
Elika tel perdoret per rrahjen dhe perzierjen e vezeve ose e vezeve me sheqerin si dhe per kremrat fare te bute.
Elika K perdoret per brumra gjysem te forte sic mund te jene brumi i biskotave apo i kekut.
Elika si spirale quhet edhe elika e brumit dhe me te perzihen brumra te forte si brumi i bukes; kulaci; brumi i makaronave…

Robotit mund t’i shtohen aksesore te ndryshem ekstra.
Aksesoret e makaronave jane ata me te kerkuarit ku ju ndihmojne te pergatisni makaronat e fresketa shpejte dhe pa mundim.
Aksesore te tjere si shtrydhese, blender, shtrydhese agrumesh, grirese… te gjithe shtohen ekstra dhe punojne me fuqine motorrike te robotit.

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 1200 W

NIVELET E SHPEJTESISE

NIVELET E SHPEJTESISE, VARIABEL 1-6

DIZAJN

DIZAJN, INOX

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Robot Kuzhine Chef XL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Robot Kuzhine Chef XL L44,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved