Interesante

Availability: In Stock

Frulator Dore (LHB-1610)

Brands:

L1,500,00

Frulator dore Lexikal

Ju vjen ne ndihme per pergatitjen e supave kremoze, smoothie dhe salca te ndryshme.

Thika me 2 tehe dhe fuqia 250W

Përshkrim

Frulator dore Lexikal

Ju vjen ne ndihme per pergatitjen e supave kremoze, smoothie dhe salca te ndryshme.

Thika me 2 tehe dhe fuqia 250W

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Frulator Dore (LHB-1610)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Frulator Dore (LHB-1610) L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved