Interesante

Availability: Out of Stock

Grirese Inox (AL-1967)

L2,000,00

Grirese Inox 3 Liter

Fuqia e vlerësuar: 950W

Ju ndihmon ne grirjen e perimeve, frutave, frutave te thata dhe mishit.

S’ka stok

Përshkrim

Grirese Perimesh Inox

Vjen me 4 thika te mprehta inox
Mund te grini fruta, perime, fruta te thata dhe mish.
Mjaft praktike ne perdorim dhe ne pastrim.
Fuqia e vlerësuar: 950W
Tensioni nominal: 220-240 V
Kapacitet 3l

Ena është e lehtë për t’u pastruar

Perdorimi: Duhet te perdoret me pulse pra pak sekonda pune 1 sekond pushim, ne menyre qe te kontrolloni grirjen.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Grirese Inox (AL-1967)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved