Interesante

Availability: In Stock

XHEZVE ME KORENT LEXICAL (LCP-0501)

L1,000,00

XHEZVE ME KORENT LEXICAL (LCP-0501)

Përshkrim

Xhezve me Korent

Kapaciteti 0.3 litra ☕️
Fuqia 1000 wat

E thjeshte ne perdorim, dhe ne pastrim

Fuqia 500w

– Çelësi i ndezjes/fikjes

-Mbrojtje nga mbinxehja

– 220-240v, 50/60Hz

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 1000W

KAPACITETI

KAPACITETI, 3 FIILXHAN

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “XHEZVE ME KORENT LEXICAL (LCP-0501)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: XHEZVE ME KORENT LEXICAL (LCP-0501) L1,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved