MIKSER ELEKTRIK QUMESHTI 13L

MIKSER ELEKTRIK QUMESHTI 13L

L3,900.00

Kur teknologjia perparon, por tradita vazhdon ruhet
Jemi te sigurt qe te gjithe kane patur ne shtepite e tyre , rrahes qumeshti dhe nga rrahja e tij perfitonit ajken ne forme gjalpi
E njejta procedure, tashme e permisuar, ju vjen nga Interesante.al ne nje pajisje te vetme e quajtur MIKSER ELEKTRIK QUMESHTI

6 in stock

Qty:
Compare
Categories: ,

Description

Kur teknologjia perparon, por tradita vazhdon ruhet

Jemi te sigurt qe te gjithe kane patur ne shtepite e tyre , rrahes qumeshti dhe nga rrahja e tij perfitonit ajken ne forme gjalpi

E njejta procedure, tashme e permisuar, ju vjen nga Interesante.al ne nje pajisje te vetme e quajtur MIKSER ELEKTRIK QUMESHTI 
Kjo pajisje ben “rrahjen “ e qumeshtit deri sa ai te ajkoset .
Rrahesja e qumeshtit punon me korent, ju mjafton te hidhni qumeshtin, ta vendosni ne prize, dhe procesin ajo e kryen vete.

Kjo makineri lehteson punen, dhe ruan traditen ashtu sic ne e benim rrahjen e qumeshtit vet.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIKSER ELEKTRIK QUMESHTI 13L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X