Interesante

Availability: In Stock

XHEZVE ME KORENT

L1,000,00

Përshkrim

Xhezve me Korent

Kapaciteti 3 filxhan ☕️
Fuqia 1000 wat

E thjeshte ne perdorim, dhe ne pastrim

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 1000W

KAPACITETI

KAPACITETI, 3 FIILXHAN

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “XHEZVE ME KORENT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: XHEZVE ME KORENT L1,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved