Depilator 2n1 | Vetulla & Mustaqe

Depilator 2n1 | Vetulla & Mustaqe

L1,400.00 L1,000.00

Depilatori per vetulla dhe mustaqe i cili ju ndihmon te keni nje lekure te pa irrituar dhe plote shkelqim.

Qty:
Compare

Description

Depilator per vetulla dhe mustaqe.

Perdoret me karikim dhe vjen me 2 koka depilimi , ku nje perdoret per vetull dhe tjetra per zonen e mustaqeve dhe poshte mjekres.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Depilator 2n1 | Vetulla & Mustaqe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X