Interesante

Availability: In Stock

PAJISJE PER TE LARE KEMBET

L1,200,00

Zgjidhja perfekte per te gjithe ata qe nuk ulin dot shpinen,perfekte per qarkullimin e gjakut
Jo vetem qe lan,por edhe zbut dhe masazhon kembet tuaja…

Përshkrim

Mjaft e thjeshte dhe praktike,mjafton ta vendosni ne pjesen e poshtme te kabines se dushit dhe fale pjeses plastike ngjitese ne fundin e saj do ta keni po aty gjithmone
Zgjidhja perfekte per te gjithe ata qe nuk ulin dot shpinen,perfekte per qarkullimin e gjakut
Jo vetem qe lan,por edhe zbut dhe masazhon kembet tuaja

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PAJISJE PER TE LARE KEMBET”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: PAJISJE PER TE LARE KEMBET L1,200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved