Interesante

Availability: In Stock

Makine Qethese Kemei KM-1974C

L1,500,00

Modeli me i ri i makinave qethese , per prerje te sakta dhe precize.

Përshkrim

Makine qethese me nje dizanj te vecante, trup metalik e gjitha me gdhendje

Me bateri te karikueshme
3 krehera per makinen ne paketim 1-2-3mm
Adaptor per karikimin e baterise
Furce dhe vaj pastrimi

Fuqia e makines: 5W
Koha per karikim: 3 ore
Koha per perdorim: 120 minuta

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makine Qethese Kemei KM-1974C”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makine Qethese Kemei KM-1974C L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved