Interesante

Availability: In Stock

Thekese Buke (SOKANY SK-016S)

L1,490,00

Funksionim i thjeshte me gjashte rregullime te kontrollit te temperatures, per ta thekur buken ne masen qe ju deshironi.

Përshkrim

Thekese buke Sokany toster  per te thekur nje ose dy feta buke ne te njejten kohe.

Me nje trup celik inoks, rezistent dhe i lehte per t’u pastruar.

 

Specifika:

  • Ingranazhet: 6

  • Nje ose dy feta buke

  • Fuqia: 700 W

  • Tensioni: 220 V

  • Dimensionet: 23.2*12.7*16cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Thekese Buke (SOKANY SK-016S)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Thekese Buke (SOKANY SK-016S) L1,490,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved