Interesante

Availability: In Stock

Grirese BOMA (BM-7001)

Brands:

L1,600,00

Mjaft praktike ne perdorim dhe ne pastrim.
E pajisur me kater thika te mprehta, te cilat grijne gjithcka ne pak sekonda.
Kapaciteti 2 Liter
Fuqia: 300W
Tensioni nominal: 220 V

Ena është e lehtë për t’u pastruar

Materiali plastik

Perdorimi: Me pulse

Përshkrim

Grirese Boma 2 liter

Mjaft praktike ne perdorim dhe ne pastrim.
E pajisur me kater thika te mprehta, te cilat grijne gjithcka ne pak sekonda.
Kapaciteti 2 Liter
Fuqia: 300W
Tensioni nominal: 220 V

Ena është e lehtë për t’u pastruar

Perdorimi: Me pulse

Materiali: Plastik

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Grirese BOMA (BM-7001)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Grirese BOMA (BM-7001) L1,600,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved