Interesante

Availability: In Stock

Ngrohese Per Duar Me Korent

L990,00

Category:

Përshkrim

PERBALLOJINI DITET E FTOHTA ME ZGJIDHJET ME EKONOMIKE DHE PRAKTIKE QE @interesante_albania SJELL PER TE GJITHE ❄️ 🥶

Ngrohese per duar me korent
E vendosni me fish USB ne laptop ose ne nje kok karikuesi dhe nxehtesia fillon per 3 sekonda

Mund ta merrni me vete kudo, ne shkolle, ne zyre, ne pune etj..
Mjafton te keni nje Power Bank me vete dhe ngrohesja e duarve eshte gati per ta perdorur 🙈🖐🏻

Ju sdo te ndjeni dimer kete vit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ngrohese Per Duar Me Korent”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Ngrohese Per Duar Me Korent L990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved