Interesante

Availability: In Stock

KOSTUM SAUNA

L1,500,00

Kostum saune per ata qe duan te bien ne peshe thjesht,lehte dhe pa shpenzuar shume para.
Dizenjuar per tju ndihmuar te djersisni dhe te digjni kalorite e teperta , e te clironi toksinat nga trupi juaj.

Përshkrim

Kostum saune per ata qe duan te bien ne peshe thjesht,lehte dhe pa shpenzuar shume para.
Dizenjuar per tju ndihmuar te djersisni dhe te digjni kalorite e teperta , e te clironi toksinat nga trupi juaj.
Material PVC rezistent i papershkrueshem nga uji dhe izolues ndaj djerses dhe eres.
Mund ta mbani veshur gjate aktiviteteve te perditshme,ne palester,kur vraponi apo cdo sport tjeter qe ushtroni.
Pse jo , mund ta perdorni edhe si kostum kundra shiut.
Perdoret nga te dyja gjinite.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KOSTUM SAUNA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: KOSTUM SAUNA L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved