Interesante

Availability: In Stock

Tharëse flokësh (V-3902)

L2,200,00

THARESE FLOKESH LZZO(V-3902)
Kjo eshte nje tharese praktike, profesionale dhe me nje teknologjite te larte e cila i lejon te arrije fuqine maksimale me zhurme te reduktuar

Categories: ,

Përshkrim

Tharese Flokesh V-3902.

Tharese Flokesh me fuqi 8000W.

2 nivele nxehtesie.

Shoqerohet me koke difuzori dhe koke per drejtim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tharëse flokësh (V-3902)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Tharëse flokësh (V-3902) L2,200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved