Interesante

Availability: In Stock

Tharëse flokësh (GW-6533)

Brands:

L1,500,00

Tharëse flokesh me fuqi 3000W

Teknologji e lartë, flokë të mbrojtur.

 

Categories: ,

Përshkrim

Tharese Flokesh GW-6533

Tharese flokesh me fuqi 3000W
3 nivele nxehtesie
2 nivele fuqie
Ajer i ftohte
Shoqerohet me koke difuzori, koke per drejtim dhe 2 krehera flokesh per ndarjen e seksioneve te flokeve.
Gjatesia e kordonit 1.5m.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tharëse flokësh (GW-6533)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Tharëse flokësh (GW-6533) L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved