Interesante

Availability: Out of Stock

Pajisje qe heq parazitet

L2,000,00

KREHËRI MË I MIRË I PARAZITEVE PËR FAMILJEN TUAJ. Nga zbulimi i hershëm i morrave deri te kontrollet e rregullta për morrat e kokës, ky kreher është heqjaa natyrale e paraziteve më të avancuara teknologjikisht në treg.

S’ka stok

Category:

Përshkrim

Kategoria : Pastrues PA KIMIKE DHE PESTICIDE,

Trajtim natyral i parazitëve për të gjithë familjen V-Comb është një krehër natyral për parazitët dhe një pajisje e regjistruar në FDA, e cila pastron menjëherë parazitët e kokës

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pajisje qe heq parazitet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved