Interesante

Availability: In Stock

Stickers Me Ngjitje Ngjyra

L400,00

Categories: ,

Përshkrim

Figura (stickers) me ngjitje ne forme ngjyrash.

Dekoroni dhomat e femijeve tuaj me ngjyrat plot figura, qe vijne kaq te bukura dhe ju mund ti ngjisni ne mur, pasqyre, xham e kudo tjeter.

Vendoset kollaj, dhe per ta hequr , e hiqni kollaj.

Perdoret shume dhe per cerdhe, kopesht, shkolle.. sepse eshte shume edukative per femijet.

MUND TE HAPEN SIPAS DESHIRES, DHE NE MADHESINE E MURIT APO VENDIT KU DO TI VENDOSNI

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Stickers Me Ngjitje Ngjyra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Stickers Me Ngjitje Ngjyra L400,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved