Interesante

Availability: In Stock

Paisje Loder Per Flluska

L290,00

Categories: ,

Përshkrim

Paisje per flluska

Kjo eshte nje paisje me flluska, dizajn i lezetshëm dhe interesant, stil vizatimor, lojë novatore dhe argëtuese

Kombinim i helikave dhe makinës flluskë, ku helikat e mbuluara me lëng leshojne flluska duke fluturuar ne qiell.

Flluska shumëngjyrëshe sjellin lumturi të pafund për fëmijët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Paisje Loder Per Flluska”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Paisje Loder Per Flluska L290,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved