Interesante

Availability: In Stock

Tapet Piano Per Femijet

L990,00

Categories: ,

Përshkrim

Piano tapet super e kendshme 🎹
Femijet e adhurojne
Vjen ne dy versione:
Me ngjyra
Bardh e zi
Madhesia : 30×80 cm
Tapeti me argetues per femije, ne forme piano me 10 celesa muzikore dhe 9 instrumenta muzikale, ne
momentin qe vogelushet tuaj shtypin butonat e ndryshem me kembe apo duar ato bejne muzike, me dizenjo te ndryshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tapet Piano Per Femijet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Tapet Piano Per Femijet L990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved