Interesante

Availability: In Stock

PAPAGALLI IMITUES

L1,200,00

Papagalli ne formatin me argetues per femijet tuaj.

Category:

Përshkrim

Papagalli vjen ne nje format mjaft argetues per femijet tuaj. Ai perserit fjalet duke imituar keshtu cdo gje qe thote femija ose ju dhe leviz krahet.
Gjatesia 20 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PAPAGALLI IMITUES”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: PAPAGALLI IMITUES L1,200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved