Interesante

Availability: In Stock

Stickers Me Ngjitje Shkronja

L400,00

Categories: ,

Përshkrim

Stickers me shkronja , me ngjitje.
Ose mund ti vendosnishkronjat ne dhomen e femijeve ne mur, xham, pasqyre etj.

Kane super pamje te kendshme dhe jane mjaft edukative.

Hiqen dhe vendosen kollaj. Nuk lene shenje.

Permasat 30×90 cm te paketimit
MUND TE HAPEN SIPAS DESHIRES, DHE NE MADHESINE E MURIT APO VENDIT KU DO TI VENDOSNI

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Stickers Me Ngjitje Shkronja”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Stickers Me Ngjitje Shkronja L400,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved