Interesante

Availability: In Stock

SMARTWATCH ME KARTE SIM

L1,990,00

Përshkrim

↪ Ore inteligjente per femije Smartwatch
▪Me GPS per te pare vendodhjen e femijes suaj
▪Kart SIM per telefonata.
▪Kamera per foto.
▪Dizajn unik per femijet tuaj
◾️Me drite anash qe mund ta perdorin si 🔦
◼️Opsione pa fund perdorimi, si makine llogaritese, lojera, telefonata etj
👉Nje ore me dizenjo dhe ngjyre shume te pershtatshme per femijet. Krijuar nga silikoni i nje cilesie te larte, peshe e lehte e cila nuk krijon bezdisje nese mbahet dhe per nje kohe te gjate ne dore.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SMARTWATCH ME KARTE SIM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: SMARTWATCH ME KARTE SIM L1,990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved