Interesante

Availability: In Stock

HEKUR BRAUN SI1080 

Brands:

L5,000,00

Përshkrim

Hekur Braun SI1080
Fuqia : 2300W
Avulli : 140 g/min
Shpejtësia e avullit: 45 g/min në modalitetin Turbo
Veshja e pllakës: Super Qeramike
Depozita e ujit: 270 ml
Gjatësia e kabellit : 2 m
Ngrohje e shpejtë: 35 sekonda
Teknologji Icare qe ruan shkelqimin e rrobave dhe pllake qe nuk ngjit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HEKUR BRAUN SI1080 ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: HEKUR BRAUN SI1080  L5,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved