Interesante

Availability: Out of Stock

Smartwatch Bracelet M6

L990,00

S’ka stok

Categories: ,

Përshkrim

Smartwatch Bracelet M6
Produkti me i ri ne @interesante_albania me nje cmim fantastik
Nje ore byrzylik qe kryen shume funksione:
-Te gjitha aktivitetet dhe veprimtarite e nje dite ( ecje/hapa, kalorite e humbura, miljet e pershkruara..)
-Rrahjet e zemres, presionin e gjakut
-Monitorim i gjumit ( zgjimi dhe fjetja)
-REMINDER ( per telefonata, njoftime, informacione ..)
– Nese e lidhni oren me telefonin, cdo sms ne whatsup, Facebook, apo cdo app tjeter, do ju vij me njoftim ne ekranin e ores
Plot funksione ne nje paisje!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Smartwatch Bracelet M6”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved