Interesante

Availability: In Stock

Stickers Me Ngjitje Unicorn

L400,00

Categories: ,

Përshkrim

Figura (stickers) me ngjitje per te dekoruar ambjentet tuaja.

Dekoroni dhomat e femijeve tuaj me figuren me te vecante unicorn qe vjen kaq e bukur dhe ju mund ta ngjisni ne mur, pasqyre, xham e kudo tjeter.

Vendoset kollaj, dhe per ta hequr , e hiqni kollaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Stickers Me Ngjitje Unicorn”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Stickers Me Ngjitje Unicorn L400,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved