Interesante

Availability: In Stock

KAPELE KUNDRA UJIT PER FEMIJET

L300,00

Përshkrim

Kapele per femijet e cila nuk lejon ujin gjate larjes se bebeve, tju shkoj ne sy apo ne vesh.
Bejeni larjen e bebeve sa me te lehte , qe dhe femijet te ndihen rehat.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KAPELE KUNDRA UJIT PER FEMIJET”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: KAPELE KUNDRA UJIT PER FEMIJET L300,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved