Interesante

Availability: In Stock

SET PALESTRE

L990,00

E keni menduar ndonjehere se sa e lehte eshte te stervitesh ne shtepi kur keni produktet e duhura?
Per te gjithe ate qe duan te qendrojne fit, te shendetshem por te palestruar, per ata te cileve nga puna nuk ju tepron koha per palester etj.. ju vijme ne ndihme me setin multifunksional Gym Set …

Përshkrim

E keni menduar ndonjehere se sa e lehte eshte te stervitesh ne shtepi kur keni produktet e duhura?
Per te gjithe ate qe duan te qendrojne fit, te shendetshem por te palestruar, per ata te cileve nga puna nuk ju tepron koha per palester etj.. ju vijme ne ndihme me setin multifunksional Gym Set 🏋🏻‍♀️
Seti ju ndihmon :
🦵🏽 ushtrime per kembet
💪Ushtrime per krahet
🏋🏻‍♀️Ushtrime per shpinen
E vendosni te dera dhe filloni nga ushtrimet!
Kaq i lehte ne perdorim, dhe kaq efektiv
Produkti ju vjen set, si ne foto.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SET PALESTRE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: SET PALESTRE L990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved