Interesante

Availability: In Stock

FURCE ELEKTRIKE KEMEI

L1,000,00

Përshkrim

🦷Furçë Elektrike Dhëmbësh
▪️Pastroni dhëmbët me lehtësi.
▪️Me bateri litiumi të rikarikueshme.
🤗 E vetmja furçë dhëmbësh elektrike e butë, efektive dhe e sigurt për t’u kujdesur menjëherë për higjienën orale të femijës tuaj dhe tuajen .

Furca eshte e rikarikueshme me pese koka

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FURCE ELEKTRIKE KEMEI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: FURCE ELEKTRIKE KEMEI L1,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved