Interesante

Availability: Out of Stock

Raft metalik per lavatrice (Space Saver)

Brands:

L2,500,00

Me raftet e banjës me 3 rafte është një mënyrë e zgjuar për të marrë organizim shtesë të banjës pa zënë shumë hapësirë. Eshtë punuar me material solid të projektuar për të qëndruar gjatë.

S’ka stok

Përshkrim

Një raft për ruajtjen e rrobave është mënyra më e mirë për t’u organizuar në banjë.

Krijuar me kujdes për tërheqje universale.  Ky magazinim bashkëkohor përdor raftet e hapura në mënyrë që të mund të kontrolloni furnizimet tuaja me një shikim.
Siguroni të gjithë aksesorët e instalimit me udhëzime të detajuara dhe të lehta për t’u montuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Raft metalik per lavatrice (Space Saver)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved