Interesante

Availability: In Stock

PAJISJE INSEKTESH STOP PESTS

L1,200,00

Pajisje insektesh Stop Pests
Zgjidhjet me efektive ju vijne vetem nga Interesante
Pajisja eshte e perbere nga teknologji elektoromagnetike dhe ultra tingull

Categories: ,

Përshkrim

Pajisje insektesh Stop Pests
Zgjidhjet me efektive ju vijne vetem nga Interesante
Pajisja eshte e perbere nga teknologji elektoromagnetike dhe ultra tingull
Nuk ben zhurme, nuk leshon kimikate
Thjesht vendoseni ne prize, dhe shpetoni njehere e mire nga insektet
E pershtatshme deri ne 300 m2 siperfaqe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PAJISJE INSEKTESH STOP PESTS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: PAJISJE INSEKTESH STOP PESTS L1,200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved