Interesante

Availability: Out of Stock

Hekur Rrobash AJ2085

SKU: AJ2085

L2,800,00

Hekur Profesional Sokany me pllake kristal qeramike!

E përdorni me korent ose karikim.
Për hekurosje vertikale dhe horizontale.

S’ka stok

Përshkrim

Hekur Profesional Sokany me pllake kristal qeramike!

E përdorni me korent ose karikim.
Për hekurosje vertikale dhe horizontale.

Mund ta hiqni nga kordoni dhe te hekurosni perdet e varura ne shina, fustanet apo kemishat ne varese etj.
Me fuqi 2400 W.
E përshtatshme për të gjitha materialet e rrobave.
Me sistem vetë-pastrimi.
Anti kalkare.
Pllakë qeramike.
Kundër rrjedhjes.

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 2400 W

PLLAKA

PLLAKA, QERAMIKE

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hekur Rrobash AJ2085”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved