Interesante

Availability: In Stock

Prozhektor me karikim diellor (KINSACH KS-848)

L1,500,00

Prozhektor me karikim diellor

Categories: ,

Përshkrim

  • Me karikim diellor
  • Karikim me fishe USB
  • Bateri lithium
  • Mund te mbaje deri ne 16 ore
  • Jep nje ndricim te forte dhe me kend te gjere, duke jua bere pamjen me te lehte.
  • Ngjyra që lëshon: E bardhe

Temperatura e ngjyrave (CCT):
5000K (drita e ditës), 3500k-6500k

Voltage(V): DC 5V

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prozhektor me karikim diellor (KINSACH KS-848)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Prozhektor me karikim diellor (KINSACH KS-848) L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved