Interesante

Availability: Out of Stock

Raft Kepucesh 5 katesh

L1,500,00

Raft Kepucesh 5 katesh

Gjatësia e rafteve për këpucë me 5 shtresa 60 cm e gjerë dhe 30 cm e lartë 95 cm

S’ka stok

Përshkrim

1. LEHTË PËR MONTIM: Ky raft këpucësh përfshin udhëzime të qarta dhe mund të vendoset lehtësisht brenda vetëm pak minutash. Të gjitha pjesët thjesht montohen së bashku – NUK KËRKOHEN MJETET.
2. CILËSIA E LARTË: Ky raft këpucësh premium me 5 nivele është krijuar me tuba metalikë të fortë e të rëndë (4 në çdo nivel) dhe korniza plastike të qëndrueshme në secilën anë.
3.DIMENSIONET: Thellësia 60cm | Gjerësia 30cm | Lartësia 90 cm.

4.Ruan deri në 19 palë këpucë. Ky organizues i hapur i rafteve / rafteve të këpucëve është jashtëzakonisht i përshtatshëm për kursimin e hapësirës dhe është një mënyrë ideale për të ruajtur dhe organizuar këpucët dhe sendet e tjera.

Specifikimet:

Madhësia e paketimit: 61*19*7

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Raft Kepucesh 5 katesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved