Interesante

Availability: In Stock

PROZHEKTOR ME DRITE LED

L500,00

Prozhektor shume – funksional
Llamb LED per te ndricuar
Ndricon deri ne 40x me shume se nje prozhektor i thjeshte
5 lloje ndriçimesh…

Categories: ,

Përshkrim

Prozhektor shume – funksional
Llamb LED per te ndricuar
Ndricon deri ne 40x me shume se nje prozhektor i thjeshte
5 lloje ndriçimesh
hapet dhe mbyllet per t’u zvogeluar dhe per te rritur prakticitetin
rrip per ta mbajtur
perdoret me Bateri
buton per te ndryshuar llojin e ndricimit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PROZHEKTOR ME DRITE LED”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: PROZHEKTOR ME DRITE LED L500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved