Interesante

Availability: In Stock

Pjaster Me 4 Pllaka

L1,490,00

Përshkrim

Pjaster 4ne1
Modeli ri i pjasterit me 4 forma:
Per forme me vale te vogla, mesatare, super te vogla, dhe te drejta.
Zgjidhni pllakat qe doni, dhe nderrojini sipas deshires.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjaster Me 4 Pllaka”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Pjaster Me 4 Pllaka L1,490,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved