Interesante

Availability: In Stock

MAKINE QETHESE MODEL SN-111

L1,290,00

Përshkrim

MAKINE QETHESE MODEL SN-111

Me bateri te karikueshme
3 krehera per makinen ne paketim 1-2-3mm
Fishe per karikim
Furce dhe vaj pastrimi

Fuqia e makines: 3W
Koha per karikim: 3-5 ore
Koha per perdorim: 120 minuta

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MAKINE QETHESE MODEL SN-111”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: MAKINE QETHESE MODEL SN-111 L1,290,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved