Interesante

Availability: Out of Stock

KCOOK MULTI

Brands:
SKU: CCL401WH

L65,000,00

Te gjithe duam te gatuajme ushqime te shijshme por ne te njejten kohe edhe te shendetshme
Mirepo shpesh here ditet tona te ngarkuara nuk na lejojne. Per kete gje ka menduar Kenwood me pajisjen me te re KCOOK
Teknologjia e perparuar eshte ajo cka e diferencon dhe karakterizon kete pajisje.
Kcook ju vjen ne ndihme pasi eshte multifunksionale…

S’ka stok

Përshkrim

KENWOOD KCOOK MULTI
Te gjithe duam te gatuajme ushqime te shijshme por ne te njejten kohe edhe te shendetshme
Mirepo shpesh here ditet tona te ngarkuara nuk na lejojne. Per kete gje ka menduar Kenwood me pajisjen me te re KCOOK
Teknologjia e perparuar eshte ajo cka e diferencon dhe karakterizon kete pajisje.
Kcook ju vjen ne ndihme pasi eshte multifunksionale.
Nese doni te kryeni 3 funksione ne te njejten kohe, patjeter qe mundeni pasi kjo pajisje j’ua mundeson fare thjeshte si dhe vjen me nje thjeshtesi ne perdorim edhe per ata qe nuk kane perdorur kurre nje pajisje gatimi te ketij lloj pasi ju tregon hap pas hapi se cfare ju duhet te beni
Programet qe kjo pajisje ofron jane:
-vaktet kryesore
-salcat
-gatimet me avull
-supat
-skuqje(te prera holle ose ne copa te vogla)
-embelsira
Mund te beni te gjithe llojet e brumrave
Kcook ju jep mundesin ta mbani ushqimin te ngrohte por edhe ta ringrohni ate
Gjithashtu mund te shtoni temperaturen e gatimit e cila varion nga 30–190 grade , keni mundesin e zgjedhjes se 12 niveleve te shpejtesise , mund te ndaloni procesin dhe mund te gatuani dhe mbi 8 ore.
Ne kete paketim do te gjeni :
-kazanin 4.5L
-eliken e trazimit
-eliken e prereses e cila mund te pergatisi dhe supat kremoze
-eliken e rraheses e cila mund ti kthej vezet edhe ne marenge
-5 disqe per grirje(me forma te ndryshme) te cilat mund te montohen qe produkti qe ju po grini te bie ne kazan por mund te montohet edhe nga jashte qe pergatitja te dali ne tas me vete
-zierse per perimet me avull

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KCOOK MULTI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved