Interesante

Availability: Out of Stock

Blender Kenwood (Blp41.c0wh)

Brands:
SKU: BLP41.C0WH

L9,000,00

Blenderi me i ri me kapacitet 2L, 3 nivele shpejtesie + puls dhe fuqi 650W
Gjithashtu ka nje buton akulli i cili eshte posacerisht i dizenjuar per thyerjen e akullit…

S’ka stok

Përshkrim

KENWOOD
Blenderi BLP41.C0WH
Blenderi me kapacitet 2L, 3 nivele shpejtesie + puls dhe fuqi 650W
Gjithashtu ka nje buton akulli i cili eshte posacerisht i dizenjuar per thyerjen e akullit
Mund te pergatisni smoothie, supa kremoze, kokteile etj me fruta, perime, fara
Ne paketim vjen edhe gota e vogel e cila sherben per griren e farave ne menyre te imet
Kodi: BLP41.C0WH

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 650W

KAPACITETI

KAPACITETI, 2L

NIVELET E SHPEJTESISE

NIVELET E SHPEJTESISE, 3 + PULS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Blender Kenwood (Blp41.c0wh)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved