Interesante

Availability: Out of Stock

Blender Kenwood (Blp41.a0wh)

Brands:
SKU: BLP41.AOWH

L8,000,00

Vjen per ju modeli i ri i blenderave BLP41.AOWH
Blender me buton akulli. I pershtatshem per fruta, perime ku ju mund te pergatisni smoothie, supa kremoze, salca, kokteile etj…

S’ka stok

Përshkrim

Modeli BLP41.AOWH
Blender me buton akulli. I pershtatshem per fruta, perime ku ju mund te pergatisni smoothie, supa kremoze, salca, kokteile etj. Gota me kapacitet 2L ju jep perparesi ne pergatitjen e nje sasie te konsiderueshme.
Me fuqi 650W dhe 3 nivele shpejtesie + puls.
Kodi: BLP41.A0WH

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 650W

KAPACITETI

KAPACITETI, 2L

NIVELET E SHPEJTESISE

NIVELET E SHPEJTESISE, 3 + PULS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Blender Kenwood (Blp41.a0wh)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved